Koronavirus ŽIVĚ

in hive-128464 •  5 months ago 

Sledujte v přímém přenosu, jak nejpopulárnější nemoc dneška postupuje Evropou. Záviďte, že už navštívila mnohem víc států světa než vy. Proklikejte si interaktivní mapu jejího rozšíření. Klikejte, čtěte a pouštějte si videa!

Zpravodajství je třeba naplnit a pravidelně aktualizovat, i když se zrovna (ďas aby to spral!) nic zásadního neděje. Tak namátkou z portálu iDnes.cz, který má ambice být seriózním informačním zdrojem:

image.png

Knihy Alberta Camuse nejsou příliš snadné čtivo. Je ale hezké, že se Francouzi věnují také literatuře, třeba pak nemají tolik času na noviny. Redakce iDnes.cz (potažmo deníku Le Figaru) by pak mohla zvážit, zda nestojí za to pozorovat korelaci mezi prodejností Cizince z pera stejného autora a počtem nelegálních imigrantů v Evropě. Hlavní hrdina Cizince, Mersault, bez nějaké evidentní příčiny či motivace zastřelí na pláži Araba.

image.png

Aneb pár lidí z vedení ECB si zašlo na skleničku a popovídali si u toho i o koronaviru. Trošku zlehčuju, ale bez kontextu a hlavně nějakého výstupu je to asi stejně hodnotná informace, jako že se i včera někteří vědci snažili najít na koronavirus úspěšnou léčbu.

image.png

Můj turecký kamarád mě na tenhle bazar (a do Istambulu celkově) pravidelně zve. Je to město, které neuvěřitelně rychle roste, a když znáte někoho, kdo tam vyrůstal, dovede vás protáhnout zajímavými místy. Což platí o většině velkých měst...

Každopádně myslíte, že v posledních dnech a týdnech trhají rekordy jiná turistická lákadla, třeba Eiffelovka, římské koloseum nebo třeba Pražský hrad? Ale agentury tohle přinesly jako aktualitu a náš živý přenos je třeba pravidelně oživovat.

Mohli bychom pokračovat... Zdaleka ne každá zpráva je zbytečná a ne každá postrádá informační hodnotu (vzhledem k publiku). Ale živé přenosy se v téhle formě obvykle používají třeba u sportovních utkání. Tam mají smysl, protože něco nového se udává doslova každou minutu. Tady je ale potřeba používat vycpávkové zprávy. Kdyby se vlákno neaktualizovalo dvě hodiny, protože se během nich nic zásadního a relevantního nestalo, čtenář by odešel na jiný server...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.

Slabý odvar proti tomu jak to momentálně žije v první třicítce svědků :D Tam to teď vypadá každou minutu jinak :D :/

Jo, taky na to celý den koukám. Teď zrovna dobrý :))

Takže Slunce bojuje o nadvládu?

To se ví už delší dobu, ne? :)

V tom smyslu, že poté, co ho komunita začala přehlasovávat, že posiluje svoje "loutky"?

Tak podle mě to bylo jasné už ve chvíli, kdy si tam ty loutky pomocí zpronevěřeného Steemu z burz dosadil... proč by to jinak dělal?

Rozhodně doporučuju mor.cz na Youtube


Je to velmi optimitické. Když lidstvo přežilo tohle, je koronavirus opravdu směšná rýmička.
!trdo

Congratulations @krakonos, you successfuly trended the post shared by @godfish!
@godfish will receive 0.26435363 TRDO & @krakonos will get 0.17623575 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

Congratulations @godfish, your post successfully recieved 0.26435363 TRDO from below listed TRENDO callers:

@krakonos earned : 0.17623575 TRDO curation


To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site