Rivals # Moja ulubiona gra mobilna

in dtube •  9 months ago  (edited)


https://www.youtube.com/watch?v=zeUfStw0HPs

Rivals - My the best mobile game!

Want to join?


▶️ DTube
▶️ YouTube

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

@tipu curate 4

Posted using Partiko Android

Upvoted 👌 (Mana: 0/20 - need recharge?)

Spoko gierka. Nie wiedziałem, że Command and Conquer wyszedł na mobilniaki. :)

A więc o to niektórych zapiekła pewna część ciała? BTW. Czemu tak mało? ;)

Przypomniał mi się pewien zbanowany przeze mnie brodacz, którego imienia nie wspomnę i to jego słynne udawanie nerda: "Mama! Mama! Bo Józef230 napierdala w gierki mobilne, sam sobie podbija post kuracją z tipu. Mama! Mama! Chodź tu podejdź i zobacz. Meeeeeee!".

Mozesz mi powiedziec o co ci chodzi prosto z mostu?

Posted using Partiko Android

Może o niszczenie wartości Steem?

Zapłaciłbyś 16,8 zł za oglądanie kogoś, kto przegrywa w pracy w gierkę mobilną? Bo ktoś kto odkupi od ciebie te tokeny właśnie to zrobi.

Ja ostatnio przez to nie mam ochoty inwestować w Steem, nawet czas. Choć miałem taki plan. Pozdrawiam

wyn.png

Ja bym oglądał i to tylko za 16.8 zł ??
Taka okazja już się może nie przytrafić.
Nice @jozef230

Niszczenie wartości steem? Pokaż mi swoje komentarze do 10 innych postów z zagranicy to Ci uwierze. Selfvote mam 1.29% tipu kuruje innych ludzi również
Więc pozdrawiam🖕

Posted using Partiko Android

A co ma do tego kurowanie osób z zagranicy? Międzynarodowe kółeczko wzajemnej adoracji :)?

Prawie całość wynagrodzenia z tego postu to twoje podbicie z tipu, @emsonic z (@dtube). A wartość tego na pewno nie jest na 15$

  ·  9 months ago (edited)

Dla niektórych jest, a dla innych nie, to kwestia osobista :P

Nie on to ktoś inny upvote dostanie, nie wiem czy wiesz ale steem się nie bierze z drzewa tylko z dziennej puli na całego steemita xD Więc nieważne ile osób zagłosuje i tak nie wygenerują więcej niz przewiduje to inflacja.

Nie wiem, czy wiesz, ale coś ma wartość taką ile ktoś jest za to skłonny zapłacić.

Te steem'y mógłby dostać ktoś kto ciężko na to zapracował, np montując dzień filmik, czy pisząc artykuł.

Osoba której wkład doceniono, prędzej kupi Steem, niż ktoś kto go dostał po znajomości, za parę minut giercowania w pracy

Myślicie, że tego waszego schematu tipu->dtube nie widać? Po co kupować Steem, tworzyć, stawać się lepszym, skoro i tak wybrańcy sobie rozdadzą.

Lubicie zmniejszać wartość tego co macie? Wasz wybór, sprzedawajcie na bieżąco, bo z takim podejściem tylko cena w dół pójdzie.

Znajdź mi kogoś kto tworzy jednego posta cały dzień xD
Znalazłeś już?
To podaj nick z chęcią poczytam bloga.

Nad nikim nie stoję z stoperem, ale chyba rozumiesz, że napisanie posta to nie tylko czas na wklepanie literek? Wybór zdjęć, materiałów. Czasem gdzieś trzeba pojechać.

Przejrzałem tylko polish od teraz w dół na większe poszukiwania, szkoda mi czasu i tak nie zrozumiesz.

https://steemit.com/polish/@verticallife/banjska-stena-oraz-o-tym-jak-zaplacic-za-bezplatny-autobus

Teraz zestaw kwotę z postu z 5 minutowym giercowaniem w pracy.

Ostatnio mało kto tworzy fajne posty na steem, bo po co, jak lepiej będę grał w grę w kółeczku adoracji @emsonic xD

  ·  9 months ago (edited)

Jakoś przejrzałem Twój ostatni post na steemit i też uważam, że Twój post nie zasługuje na te 12$. Wstawiłeś pare zdjęć i trochę tekstu, strasznie mało, ja może bym wymagał nagrania wideo, żeby pokazać jak to robiłeś. Tak naprawdę tylko dzięki @gtg masz połowę tej sumy. Kółko wzajemnej adoracji ? :O

Nikogo nie oceniam tylko pokazuję Ci teraz przykład jak ty to wszystko widzisz xD to pomyśl

I też mówisz, że mało kto tworzy fajne posty, jeśli mówisz o tych naszych to może po prostu nei lubisz Gameplayi ale są osoby które je lubią więc każdy ma inne gusta. A z tym kółkiem to nie wiem o co Ci chodzi, pewnie o tipu.

Nie dbam o to kto i jak sobie radzi na steemit. Nie interesuje mnie główny temat tej dyskusji ale jeśli pytasz o to kto poświęca dzień na pisanie artykułu to się zgłaszam. Żeby mieć zdjęcia odpowiadające tematowi, nie powtarzać ich oraz napisać tekst muszę poświęcić co najmniej jeden dzień

W pracy też jesteś tak mało wydajny? :D

Mnie się zdarza siedzieć i cały tydzień, kiedy piszę dłuższe teksty. Nad rekordzistą siędziałem prawie pół roku.

Jak ktoś zapier... chodzi do roboty na 6 rano, wraca przed 15 (czasami do 18, lub w weekendy), potem chwilka drzemki i obowiązki w domu. Przygotowanie obiadu na jutro, sklep, itd... To ile czasu zostaje na napisanie tekstu? Z 2-3 godziny? Co można w tym czasie napisać? Raport z Actifit? ;) Z tym to żartuję. :)

Dam Ci downvote, bo przecież pisanie czegoś parę sekund nie zasługuje na pieniążki

no przecież to nie ma wartości kto potem kupi tego steema?

A moim zdaniem, jeśli siedzisz w tej kuracji Tipu, to raz na jakiś czas mozna sobie walnąć upvote z tipu nawet za to, że pomagasz kurować innych użytkowników. Zresztą masz w regulaminie tipu, że możesz na siebie głosować ale żeby self voting nie przekraczało chyba 25% jeśli się nie myle :)

Wybacz, za Twoją patologie bym nawet do kieszeni nie sięgnął. Nie wstyd Ci i na dodatek dajesz wizerunek rodzinie.

Hahaha :D
I to jest myślenie typowego "ciemniaka" :D
To jest internet, tu nie wszystko jest prawdziwe ;)

No to gratuluję wspaniałej kreacji aktorskiej i pomysłu reżyserskiego na video, na którym "opiekując się" dzieckiem rzucasz k...wami. Zakończyłam oglądanie na "Nie spi...ol mi telefonu". Mam taką opinię jak @harpun - widocznie też jestem "ciemniakiem".

Jeśli nie rozumiesz tego to nie oglądaj, bo Ty to odbierasz w sposób, że ja ostrzegam dziecko i tak na to patrzysz a to jest wszystko w żartobliwy sposób. Dokładnie jest to czarny humor. Niektóre osoby tego nie rozumieją i tyle w temacie. Patologia to jest całkowicie inna rzecz, polecam poczytać o tym :) .

Jeszcze może satyra, o satyrze na zinformatyzowane społeczeństwo zapomniałeś.

Miłego siedzenia w swojej bańce pod nazwą "Ja, wspaniały Twórca i fani mojego czarnego humoru".

Dziękuję :)

Ale i tak że doszłaś do momentu z telefonem to spoko :D

I to jest myślenie typowego "ciemniaka" :D

Może i w niektórych rzeczach jestem ciemny? Dlatego taka technologia jak Blockchain i Kryptografia nie jest gotowa dla takich ludzi jak Ty którym się w tyłkach poprzewracało. Fikcje z rodem socjali to ja bardzo dobrze znam, zanim wyskoczyłeś z pampersów i zacząłeś pluć na klawiaturę. Tak jak potulny przyszedłeś, tak możesz szybko potulnie odejść. Cwaniaczków takich jak Ty było tu więcej od początku.

Opcji zarobku masz tu więcej niż gdzie indziej na zdecentralizowanym i scentralizowanym systemie, ale ty pewnie tego nie odróżniasz, bo wolisz dymać we wzajemnym kółeczku. Zamiast się skupić, co możesz zyskać przy pomocy Blockchain Steem albo tworzenia przyzwoitego miejsca dla swoich znajomych.

Proponuje rozpocząć lekturę na temat przedstawionych trzech istotnych rzeczach. Nie tylko zarobisz dodatkowo a się wyedukujesz na przyszłość.

Pierw wyedukuj się co to Blockchain i jakie są a później za materiały niżej.

Proof of Work, (POW)
Proof of Stake (POS)
Delegated Proof of Stake (DPOS)

To jest internet, tu nie wszystko jest prawdziwe ;)

Nic nie jest prawdziwe bo wszystko kapie z nieba. Wiesz chociaż do czego był stworzony Internet? Pewnie do klikania w klawisze:)

Miło i karpia teraz Masz :o

A to nie Ty? @strefanetu ?

  ·  9 months ago (edited)

Ale o czym Ty mi człowieku tutaj piszesz ?
Ja mu wyjaśniłem sytuację z moją "patologią" a Ty mi o blockchainie piszesz. Nie wkręciłes się chyba w temat.

I nie widzę w moim zachowaniu żadnego cwaniactwa, po prostu bronie się przed najazdami ludzi powyżej, którzy nie mają wgl racji.

Chyba jeszcze dalej nie kapiesz? To nie jest najazd i żaden atak. W temat jestem zakotwiczony bardziej, niż Ci się wydaje. Znam system, jak i kilkanaście grup na steem. Od miesięcy obserwuje zamęt i nierówność, jaka panuje i mam twarde dowody, bo jak wspomniałeś, strefanetu jest taki przypadek, że został zdeptany przez dziadostwo jak mak-bot. Ma to również plusy bo doprowadził mnie do kilku nieciekawych tematów które mógłbym wykorzystać i dać temat innym kryptograficznym grupom.

Przetestowałem wszystko, co było dostępne na steem i nie dla zabawy tylko jak można to rozwinąć. Popatrz, wielu się zmieniło i jest solidna grupa ludzi zaangażowana i nie mówię tu o technicznej tylko o zwykłych uczestnikach.

Potyczki i błędy się zdarzają i to jest naturalne, tylko trzeba umieć się przyznać do błędów, a nie samemu atakować. Jako osoba Team i uczestnik z kalendarzem powinieneś świecić, sprawić, żeby było zaangażowanie w otoczeniu.

Masz do tego predyspozycje i je nie, wykorzystujesz. Twoja sprawa jak to wykorzystasz dalej, żeby nie było za późno i płaczu. Widać jak na dłoni, że nowa osoba na steem w miarę ogarniająca mogąca dać więcej pożytecznego dla tego miejsca i nie ma zaangażowania np. vlogmarketera a parę minut filmiku z kurw... itd. faszerują steemem- ups sam napełniam wraz z trzema kompanami na zmianę żeby za mocno nie podpadło.

Do tipu nic nie mam, bo kilku kuratorów solidnie wykonuje zadania jak np. @/rozku @/lesiopm którzy rozwinęli pl-travelfeed.

  ·  9 months ago (edited)

Ale mi nie chodzi o ten steem tylko o tą "patologie" o steem nic nie wspominałem

A to moja sprawa co mówię na filmach, nie musisz oglądać. Jedni lubią inni nie. Opinia zawsze ważna więc szanuje słowo