Kawa z @jozef230 # Kontrowersja i hejt

in dtube •  8 months ago  (edited)
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

ej no, bez przesady.
wcale nie trzeba poznawać osoby, ani oglądnąć czy przeczytać postu, który się hejtuje :D
z automatu można, a nawet trzeba :D

No w sumie racja😀 jak z ak47😉

Hejt to jest coś złego. Zanadto rozszerzasz to pojęcie - aż do jakiejkolwiek różnicy zdań pomiędzy ludźmi, która jest czymś zupełnie normalnym i w tak zwanym realu i w internecie.
Nie zgadzam się, że hejt w ogólnym rozumieniu to fajna sprawa i może być komukolwiek pomocna. Pożyteczna może być konstruktywna krytyka wyrażona w kulturalny sposób.

Inna sprawa z kontrowersją. Prezentowanie treści kontrowersyjnych zawsze budzi zainteresowanie i prowokuje do dyskusji. Ale też tak jak słusznie zauważasz prowadzi do zniechęcenia części odbiorców i zastąpienia ich innymi.

Tak hejt to niby zło bo tak piszą i mówią, ale z kilku wywiadów ludzie wywnioskowali że hejt również pomógł im zdobyć popularność, a także zwiększyć zasięgi odbiorców. Oczywiście lepiej konstruktywna krytyka w "cywilizowany" sposób, ale niestety nie zawsze tak jest.

I znów używasz słowa 'niby'. Hejt to jest zło. W jaki sposób komentarze typu "Jest puszczalską szmatą", albo "I dobrze, że jego syn zdechł" można potraktować jako 'niby zło'?
To jest ewidentnie złe. Nie wiem, komu hejt pomógł zdobyć popularność. Jeśli są takie osoby, to nie zazdroszę kosztów psychicznych takiej popularności.
Hejtu doświadaczają często osoby już znane i to, że wówczas pozostali internauci wspierają swojego idola lub idolkę i wspólnie przeciwstawiają się hejterom świadczy o tym, że jeszcze nie zezwierzęceliśmy do reszty.

"Niby" złoto chodzi mi o wybicie się osoby w internecie przez hejt, a nie w czystym znaczeniu zło😉

Posted using Partiko Android