2+2=4 Dlaczego korzystam ze wszystkich możliwości?

in hive-148441 •  10 months ago 

VideoCapture_20200324131728.jpg

Hive, 3speak, dtube, crospost, steemit. Why not? I use all possible solutions. What do you think?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Ja nie mam zamiaru szeryfować, na pewno nie na Steem - szkoda życia.

Mam nadzieję, że Steem z czasem upadnie, bo w tej rozgrywce może być tylko jeden czarny koń, a obstawiłem Hive.

Edit Hive.vote to klon steemauto - taki, że jak się zalogowałeś chodź raz do hivesingera (odpowiednik steemconnect), to nawet nie musisz się tam logować, bo automatycznie zaczyna działać samo. Ja już dziś automatycznie głosowałem ku mojemu zaskoczeniu ;)

Mnie się WYDAJE że.
Jeśli chodzi o Steem, to Justin nie po to wydał pieniądze, żeby to skisło.
Raczej będzie mu zależało, żeby cena Steem nie spadła poniżej oczekiwań a z czasem nawet zaczeła rosnąć. Zwłaszcza kiedy znacjonalizuje ten blockchain i "sprzeda go" narodowi chińskiemu.
Hive i Steem to teraz dwa niezależne byty. Nie ma co tracić czasu na zastanawianie się który lepszy. Albo to wiesz albo nie. Można też używać obu. Ekonomia zdecyduje. W praniu wyjdzie który się sprawdza lepiej. Cudownie :) Wooohooo!

  ·  10 months ago (edited)

Tzn wiesz co to jest trochę tak.. jak społecznośc będzei sie rozdrabniać na 2 blochchainy z czego jeden pod przewodnictwem Suna który zaprzecza idei tej platformy to ostatecznie żadna z platform nie osiągnie sukcesu Bo częśc ludzi sie nie przeniesie i inwestorzy sie podzielą co bedzie skutkować tak naprawdę osłabieniem obu walut i spadkiem zysków więc co z tego ze będziesz miał 2 razy więcej tokenów jak to będą szit tokeny? Albo CO GORSZA steemit osiągnie sukces. Pamiętaj że steemit jest na dużo lepszej pozycji bo chociaz zraził userów to jest już rozpoznawalny i rozreklamowany a ludzie maja krótka pamięć i szybko zapominają takie rzeczy :P Wystarczy z reszta spojrzeć na idiotów którzy co 4 lata głosuja na pis czy też po chcoaiz te partie co roku robią przekrety wieksze niż Sun i już doprowadziły kraj do takiego stanu że aż głowa boli.

Ja nie neguje twojego podejścia i rozumie ze chcesz zarabiać na swoich pracach ale wiesz. Dt i inne serwisy to są inne miejsca i sa tam inni ludzie z kolei teraz mamy sytuacje że mamy dwa klony tego samego które ze sobą konkurują. to moze dla niektórych inwestorów wyglądać niepoważnie innych moze mylić i zamiast na hive przyciągać userów na steem i wten sposób t tokeny które zainwestujesz w hive stracą wartośc a z kolei to co wypłacisz ze stema będzie warte wiecej niz teraz i sam sobie zaszkodzisz.. Właśnei dlatego wszyscy użytkownicy muszą się przenieść żęby celowo doprowadzić do ruiny stary blockchain dla swojego dobra ;]

edit:

Ps pamiętaj że te tokeny nie biorą się z powietrza. Jak zamieszczasz prace w obu miejscach prace to osba która np znajdzie je na steemie nie przeczyta ich juz na hive wiec nie wyświetli tu reklam tylko tam i zarobi sun a nie hive team.

  ·  10 months ago (edited)
  1. nie jestem żaden guru :P
  2. jestem na bieżąco ;)
  3. to był żart ;) A pisałem, że plagiat, bo sprawdziłem, że na Hive wrzuciłeś post najpierw

A ów airdop probita o którym mówisz, to nic innego jak zduplikowanie STEEMów i SBD na forku HIVEa, w postaci HIVE i SBD.

Jeżeli miałeś tokeny u siebie, to automatycznie dostałeś je do portfela na HIVE. Jeżeli miałeś na giełdzie... to sytuacja była bardziej skomplikowana.

HIVEy w proporcjonalnej ilości do trzymanych przez siebie STEEMów dostały tylko te giełdy, które przed hardforkiem publicznie zadeklarowały, że nie przywłaszczą tych pieniędzy dla siebie, a dadzą się swoim użytkownikom, tak jakby mieli STEEMy u siebie w portfelu.

Było troche giełd, które to zadeklarowały (to nie są wszystkie):

Selection_999(1192).png

😀😀 Poprosze vota! Łykam jak pelikan czasami dosłownie. Co z serverami steemit. Siadło wszystko? Jakie plany co do hive masz? Co u Ciebie? Nagraj coś do ludu bo ciężko nam się wózek pcha😉

Jeśli chodzi o posty, rzeczywiście widziałem kilka dyskusji i flag za duplikowanie. No widzę, że dyskusja się zaczyna powtarzać. To jak wytłumaczyć przesyłanie z własnej strony do blockchain hive przez steempress? Jak wytłumaczyć te same treści na kilkunastu teraz blockchainach. Co do wstawiania to odwrotnie pierw wstawiasz na hive, a później duplikujesz, jak nie chcesz oberwać.

Cross rzeczywiście jest to spam i ja nie będę tego podbijał i jak zobaczę, że ktoś strzela jak z karabinu, to wyciągnę działko:)

Domyślam się, że chodzi o mnie z tym 5 lat... tu jestem trochę optymistą, biorąc całokształt mojej obecności posiadanej wiedzy i zaangażowania osób w projekt na steem i poza. Chociaż tych 5 miesięcy jest też prawdopodobne. Jeśli chodzi o konwersje, to pewnie będzie też możliwość hbo.
hive.vote nie trzeba za wiele ustawiać bo wszystko ustawienia są skopiowane...:)

O Tobie nie myślałem. Jakiś szacun mam za twoje komentarze. Ja tam działam po swojemu. Coco Jumbo i do przodu😄😄 flage dostaje.. Lekki wku... uśmiecham się. Na taką ilość treści jest nieuniknione. 👊