Чому фотографії також важливі і можуть бути якісним контентом

in hive-160799 •  2 months ago 

ромашки 1.jpg

Мій пост мав розпочинатися так: «Усе, розпинайте мене, «нелюбителі» фотографій. Я тут опублікувала саме такий пост, яких багато-хто не любить». Ось шаблон таких постів: «Я йшла (ішов), побачила красиву квітку і сфотографувала її». Я сама свого часу опублікувала багато подібних постів. Звісно ж, більшість з них були створені у часи, коли ще на Стіміті якісний контент не цінувався абсолютно і всі платили ботам, щоб хапнути більший апвоут. Там не було важливо, що ти постиш, хоч фотографуй свою потилицю або пиши лише одну букву «а». Більшість, звичайно, продовжували робити хоч трохи якісні пости, але особливо заморочуватися із вмістом ніхто не хотів.

Тепер тут, у Вулику, з появою спільнот, які цінують справді якісний контент, є мотивація розкриватися більше і писати довгі і більш розлогі пости. Тому мій текст, який розпочинався у дещо іншому руслі, почав жити своїм життям. Просто інколи це дуже важко, іноді муки народження якось притомного тексту зводять мене з розуму, тому хочеться просто опублікувати декілька фото, які ти вважаєш вдалими.

Проте я не вважаю себе снобом і коли я пишу довші тексти, мені все одно цікаві пости з одним-двома реченнями, але класними фото. Я знаю декількох людей з української спільноти, які роблять чудові фото, я стежу за ними вже декілька років, тому я пам’ятаю і більш розгорнуті їхні пости. Більшість фотографій потребують пост-обробки, то ж я добре знаю, що за постами із основному фото контентом стоїть невидима робота, яка також потребує багато часу (хоча це затягує і ти отримуєш не менше задоволення, ніж від фотографії).

А ще бувають настільки класні фото, що їх можна публікувати по-одному і вони просто з’їдають твою увагу. Звісно, такі фото публікують, в основному, професійні фотографи, такі як @axeman, але вони справді геніальні і там за кадром стоять роки досвіду, талант, професійна техніка, а ще робота інших людей – стилістів, візажистів, модельєрів і т. п. Я все ж більше вважаю себе блогером, але мрію про своє затишне гніздечко, щоб сконцентруватися на якісних фуд-фото, я хочу експериментувати і творити щось справді цікаве.

А поки що я ділюся з вами, друзі, фотографіями ромашок, які я сфотографувала під час прогулянки 😌 То ж може хтось оцінить мої фото, а хтось прочитає цей текст-сповідь і зрозуміє, що я хотіла сказати.

ромашки 2.jpg

ромашки 3.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Спасибо на добром слове ;) Да, отличные ромашки!

Дякую! 😊