Мій відпочинок у Несебрі

in hive-160799 •  2 months ago 

несебр.jpg

Останнім часом я не маю змоги готувати якісь смаколики, так склалися обставини. Єдине, що дає мені можливість зробити мій малюк – це пригадувати літні сезони минулих років. Ви не подумайте, я не скаржуся, просто може хтось скучив за моїми фуд-постами 😉

Отож, сьогодні я хочу розповісти вам про свою першу відпустку за межами України, яку я провела з двома друзями. Це було в Болгарії, в містечку Несебр. Я поїхала в Несебр з подругою (чесно кажучи, просто хорошою знайомою) та її хлопцем. Я тоді ні з ким не зустрічалася, то ж вона вирішила просто допомогти мені розвіятися і запросила приєднатися до них. Я, не довго думаючи, приєдналася до них, про що ні крапельки не шкодую.

Несебр - дуже приємне для відпочинку місто, що має багату історію та архітектуру, єдиний мінус – юрби людей у курортний сезон(ну мінус не для всіх). Не зважаючи на це, Несебр підходить більше сімейним людям або тим, хто вже втомився від дискотек та тусовок, там немає активного життя.

В історичному центрі поширеним типом будівель є незвичайні старі будинки південного типу, де нижній поверх зроблений з каменю, а верхній з дерева, вони створюють неповторний колорит.

Зазвичай мешканці прикрашають свої вікна всілякими квітами, це дуже радує око. Деякі вулиці заасфальтовані, а інші вимощені старовинною бруківкою.

image.png

Старий Несебр - музей під відкритим небом. Місто вважається найбагатшим в Болгарії в плані архітектури середньовіччя. Символ Несебру - старий млин. Його можна побачити здалеку.

Вулиці постійно обдуває приємний вітер, оскільки місто стоїть на острові, то ж гуляти по ньому не так спекотно, як, наприклад, у Львові у літню спеку. А якщо вам набридло прогулюватись, ви можете заглянути в одне з численних кафе, поїсти і трохи відпочити. До речі, ми з друзями були приємно здивовані розміром страв у Несебрі, вони майже втричі більші, ніж у нас, іноді я навіть не могла доїсти власну порцію. Друзям було простіше, вони могли брати одну порцію на двох.

Далі буде… 😊

Сьогоднішню розповідь написано за мотивами цієї моєї статті.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Доброго дня, @shady!

Дякуємо за ваш якісний контент!
Ваш пост був зарахований в денний вибір Quac Перевірте Тут.
Продовжуйте створювати чудові пости через QUAC тут

Правила Quac
Рекомендації щодо контенту 🌟

З повагою @quac