Мій відпочинок у Несебрі. Біля теплого моря

in hive-160799 •  2 months ago 

Болгарія - чудовий варіант для тих, кому хочеться недорого відпочити влітку на морі, без зайвого пафосу, але щоб за кордоном. Це цілком доступна для українців країна, зрозуміла нам за менталітетом та з лояльними цінами. А ще тут неймовірна природа, красиві туристичні місця, золоті пляжі, тепле та чисте море.

У своєму минулому пості я розповідала вам про історичний центр міста Несебр, де я відпочивала кілька років тому, та про його середньовічну архітектуру. Сьогодні я хочу поділитися з вами просто своїми спогадами з відпочинку. Зрештою, я їхала в Несебр влітку саме з метою покупатися в морі та засмагати на пляжі.

Багато часу я проводила також на пляжі, засмагаючи, в основному в ранкові години, щоб не обпекти свою ніжну шкіру. Щоб мені не було нудно засмагати, я постійно щось читали, наприклад книжку українського письменника Юрія Винничука «Груші в тісті».

Про свої прогулянки по Старому Місту я вже писала, лише додам декілька нових фото.

Ввечері ми гуляли по місту, шукаючи для себе якісь розваги. У театрі під відкритим небом ми натрапили на фестиваль народного танцю і так було приємно побачити український національний танець гопак у виконанні підліткового ансамблю танців і співу міста Чернівці.

Коли ми ввечері щасливі та приємно втомлені поверталися у готельний номер, ми миттєво засинали до наступного радісного ранку.

Ви можете прочитати цей англійською мовою у моєму тревел-блозі.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @shady! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You published more than 2000 posts. Your next target is to reach 2100 posts.

You can view your badges on your board And compare to others on the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!