Мій відпочинок у Несебрі. Прогулянки по місту

in hive-160799 •  2 months ago  (edited)

Я продовжую розповідь про свій відпочинок у болгарському Несебрі, яка я розпочала у попередньому пості.

Тож під час вакацій у цьому болгарському містечку ми не лише купалися у морі та засмагали на пляжі. Ми також гуляли містом і милувались місцевими архітектурними пам’ятками, такими як старовинна церква Святої Софії.


Свята Софія, також відома як Стара митрополія - це православна церква, розташована в центрі старого міста Несебра, пам'ятка зі спадщини ЮНЕСКО та один із 100 національних туристичних об'єктів Болгарії. Побудована в кінці V та на початку VI століть, базиліка мала похилий дах, який не зберігся до нашого часу. Посередині церкви стіни оштукатурені цементним розчином та розписані фресками. Сучасний вигляд церква отримала після реконструкції на початку IX століття. Наприкінці XVIII століття собор був покинутий. Ми були там і вдень, і ввечері, ці руїни добре освітлені.

Ще одна пам’ятка архітектури, яку ми відвідали в Несебрі, - це Церква Христа Пантократора, середньовічна православна церква, яка також є частиною Старого міста Несебра, комплексу під егідою ЮНЕСКО і була заснована в 13-14 століттях. Церква найбільш відома своїм багатим зовнішнім орнаментом. Церква є однією з найкраще збережених середньовічних храмів Болгарії, але не є діючою - тут розміщується художня галерея.

image.png

Було чудово, що в Несебрі ми не тільки змогли поплавати в морі, а й насолодитися архітектурою міста та прогулянками.

Ви можете прочитати цей пост англійською тут.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!