Мої спогади про мандрівку до Санкт-Петербурга. Частина 2. Екскурсія до Петергофа

in hive-160799 •  2 months ago 

Привіт, друзі! Нещодавно я розповідала вам про свою мандрівку до Санкт-Петербурга разом із моєю найкращою подругою і обіцяла вам продовження. Настав час виконувати обіцянки.

На другий день ми поїхали на екскурсію до Петергофа, заснованого як заміська резиденція російських імператорів, яка, втім згодом отримала статус окремого міста. Ми скористалися автобусним маршрутом, але їхали ми доволі довго. Ми хотіли побачити знамениті фонтани, проте ми якось зовсім випустили з уваги, що після сімнадцятої години фонтани не працюють, то ж ми не змогли помилуватися цим величним видовищем. Ось ще ми пропустили:

image.png

[джерело]

Проте не дарма кажуть, що нема лиха без добра. Виявилося, що після 17:00 вхід безкоштовний, що одразу ж підняло нам настрій. Адже студенти завжди раді халяві 😄

Парк дуже гарний, але, на мою думку, вимагає трохи більшого догляду.

Пам’ятник Нептуну:

Ось Алея Фонтанів без фонтанів 😁

Ці невеличкі будиночки, будівлі минулих століть, а ще неймовірні храми та церкви зачаровують і змушують зупинитись ваш погляд. Тут є унікальна аура, а ще особливе повітря, оповите туманом втраченої епохи.

Ідея створення заміської резиденції, яка за своєю розкішшю не поступалася б французькому Версалю, виникла в Петра I в 1714 р. До сьогодні збереглися малюнки російського царя, його укази та примітки до документів, які дозволяють стверджувати, що загальна концепція планування, а іноді детальне опрацювання окремих елементів архітектури та фонтанних споруд належать самому засновнику Петергофа (Петергоф у перекладі з німецької означає «двір Петра»).

На жаль, у Петергофі наш фотоапарат розрядився і нам не вдалося зробити достатньо фотографій. Тому далі будуть фото смаколиків, якими ми ласували ввечері, після екскурсії (ми змогли зарядити камеру).

Кавуся:

Тортик із маковими коржами:

Шоколадний тортик з горішками:

Ми пробули в Петербурзі недовго, всього два дні, що на мою думку занадто мало. Якщо ви плануєте поїхати до Санкт-Петербурга, то ви повинні знати, що 2-х днів буде недостатньо, щоб насолодитися цим містом. І наостанок, переконайтеся, що ви взяли теплі речі, якщо плануєте нічні прогулянки. Бо ми добряче змерзли 😉

Ви можете прочитати цей пост англійською у моєму блозі тут.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!