Чотири піци від найкращих гостей

in hive-165469 •  2 months ago  (edited)

чотири піци 1.jpg

Привіт, друзі! Нещодавно до мене приїхав в гості мій брат із дружиною та маленькою донечкою, а також тітка з сином (моїм двоюрідним братом). Знаючи, що я не маю часу, щоб зготувати частування на всіх них, оскільки я мусіла опікуватися двома дітьми (чоловік приїхав разом із ними після тижневої «трудової відпустки»), а бабуся, якій вже вісімдесят років, не могла мені допомогти, бо її схопила спина (а так вона ще ого-го, ще той «живчик» на свій вік), вони вирішили замовити піцу у місцевій піцерії із символічною назвою «Контрабас» (її підтекст зрозуміють лише мешканці прикордонного району 😎).

Якщо точніше, то вони замовили чотири великих піци. Забігаючи наперед скажу, що як ми не старалися, ми не змогли подужати всі піци одразу, залишилося ще на другий день. Мої хлопці взяли залишки піци із собою, коли з самого ранку вирушили по гриби.

чотири піци 2.jpg

Перший шматок піци спробувала Даринка. Вона обрала свою улюблену сирну піцу, яка їй дуже сподобалася і вона з’їла два немаленьких шматки (так, вона справді була дуже рада, просто перше фото я вийшло трохи невдало і вона трішки хмуриться). Потім налетіли всі решта, пробуючи кожну піцу по черзі (вони були різні) і запиваючи це все розливним пивом. Люблю я гостей, які привозять все із собою 😉. Лише моя бабуся була незадоволеною, бо вона вважає, що гостей треба приймати варениками, а не піцою 😂😂😂.

А у вас є такі "правильні" друзі чи родичі? 😜

чотири піци 3.jpg

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!