Чудодійне козяче молоко

in hive-165469 •  2 months ago 

P6091092.JPG

Хоча я живу в маленькому містечку і своє дитинство я провела у багатоповерхівці, на літніх канікулах я щодня бувала у бабусі, яка живе в тому районі Яворова, який нагадує типове село: невисокі одно- чи двоповерхові будиночки, невеличка охайне подвір’я із декількома грядками біля хати. Більшість людей там тримали якусь худобу: свиню, корову чи козу (курей тримали майже всі, бо хотіли мати свіжі яйця). Моя бабуся і дідусь постійно купували свинку, вигодовували її і заколювали перед Різдвом чи Великоднем.

Але якось у нас з’явилася коза. Просто мій двоюрідний брат у дитинстві часто хворів, був слабким та вередливим, то ж йому лікар порекомендував пити козяче молоко. То ж замість того, щоб постійно купувати йому козяче молоко, то купили козу. Але брат (що логічно) не випивав усього «видобутого» козою молока, то ж чимало припадало і іншим бабусиним онукам, серед них і мені. Так я познайомилася з козячим молоком. І воно мені сподобалося. Козяче молоко більш жирне, ніж коров’яче, солодше, але має специфічний присмак, який не всім до вподоби (наприклад мій чоловік не любить його «заочно», він впевнений, що йому не сподобається козяче молоко, хоча він жодного разу його не куштував). А мені воно припало до душі. Я досі згадую цей смак, як бачу козу, що пасеться на припоні. І нещодавно я знову його згадала, коли побачила під час прогулянки кіз, зображених на фото.

P6091089.JPG

P6091095.JPG

Моя бабуся зараз має лише п’ять курей. Коли ще жив дідусь, то вони до останнього тримали поросят на відгодівлю, але зараз вже нема кому цим займатися. А козу продали, як тільки вона виконала свою місію, допомогла моєму братові поправити своє здоров’я. Зараз він парубок ого-го (хоча вже ні, не парубок він вже чотири роки як одружений на дружині-красуні) То ж пийте козяче молоко, коли маєте таку нагоду. 😉

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!