Actifit Report 2019#237

in actifit •  9 months ago 

Wolny dzień nie oznacza w moim przypadku lenistwa, co prawda pozwoliłem sobie na dłuższy sen, ale po prostu "mi się to należało". Przed południem żona wyciągnęła mnie na spacer do lasu w Havre.

DSC_0550.JPG

DSC_0551.JPG

Po powrocie do domu miałem trochę domowych obowiązków do nadrobienia, nazbierało się tego przez ostatni miesiąc, kiedy głównie byłem w pracy. Dopiero wieczorem jak obrobiłem się z wszystkim wyszedłem na dzisiejszy trening biegowy, o którym pisałem wczoraj. Trochę się bałem, że zmęczenie po całym dniu może odezwać się w trakcie treningu i nie będę w stanie zrealizować go zgodnie z założeniem.

DSC_0559.JPG

Niepotrzebnie się obawiałem, gdyż nie było wcale tak ciężko, po około 1600 metrach spokojnego biegu rozpocząłem szybkie akcenty, na początek 200 metrów na maksa (w moim przypadku aktualnie to około 4:45 min/km), następnie 600 metrów odrobinę wolniej i kolejne 1600 metrów w tempie w którym planuję na jesieni przebiec 10 km, czyli od 5:06 do 5:18 min/km. Średnia tempo wyszło w zadanym zakresie. Reszta dzisiejszego biegu to już był lekki jogging w stronę domu.

DSC_0562.JPG

Jutro, jeżeli pogoda się nie pogorszy, to planuję rower, ale dopiero po południu, gdyż przed południe zostało już mi zaplanowane przez żonę.

My 2019 stats: total distance 4368,71 km (+ 16,00 km)

SportDistanceDifference
Walking1811,61 km(+ 10,45 km)
Cycling2019,42 km
Running502,00 km(+ 5,55 km)
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

screenshotconnect.garmin.com2019.08.28204434.jpg

screenshotwww.strava.com2019.08.28204858.jpg

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
63352,757
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!

Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 100 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 1 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward, wartość głosu to około 0,30$, więc warto się schylić i podnieść :) A co zrobić z kupionymi tokenami AFIT? Ja natychmiast odsprzedaję te tokeny, czasami jeszcze w czasie trwania konkursu, po zrobieniu screenów z zakupu, w tym czasie zdarza się, że cena idzie w górę, więc można jeszcze na tym zyskać.21330
Jogging, Running, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Great stepping @browery, and very beautiful pictures, nice to walk with your wife in those surroundings, and for running, it's awesome.


This post is AWESOME!

It has therefore got a 100% upvote from @thisisawesome, for the Awesome Daily Upvotes in category Actifit, I give out 1 such vote in that category per day, plus 3 more in other categories, and your post will also be featured in todays Awesome Daily report for more visibility.

The goal of this project is to "highlight Awesome Content, and growing the Steem ecosystem by rewarding it".

Thanks a lot! :)

👍😀♨️

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 79.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 21330 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.91% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial