Actifit Report 2019#238

in actifit •  9 months ago 

Nie znam nic lepszego na odprężenie po ciężkim dniu niż udany trening cardio, bez znaczenia czy to trening biegowy czy kolarski. Dziś wypadło akurat na rower. Niemal cały dzień spędziłem pomagając żonie w sprzątaniu mieszkania, rano okazało się, że jest okno w pokoju córki wymaga mycia, gdyż jest całe zakurzone. Zaczęło się na tym jednym małym oknie a skończyło na wszystkich oknach w mieszkaniu. Belgijscy sąsiedzi obserwowali to z lekkim politowaniem, bo u nich okna brudzą się zdecydowanie mniej, wystarcza jedno mycie w roku.

DSC_0566.JPG

Co prawda to nie ja myłem te okna, ale asystowałem w zdejmowaniu, praniu, prasowaniu i wieszaniu firan, więc mogłem trochę się zmęczyć. Po wszystkim byłem wykończony, myślałem nawet, żeby odpuścić sobie dzisiejszy trening, ale po chwili ociągania wyszedłem pojeździć na rowerze.

DSC_0571.JPG

Już po paru kilometrach utwierdziłem się w przekonaniu, że to była dobra decyzja, z każdym kolejnym kilometrem wcześniejsze zmęczenie ustępowało zadowoleniu i radości z jazdy. Miałem w głowie plan trasy dzisiejszej jazdy, ale szybko zmieniłem plany z uwagi na dość silny wiatr, który co prawda pomagałby mi w pierwszej części treningu, ale powrót mógłby się okazać bardzo trudny. Dlatego też kilka razy zmieniałem kierunek jazdy.

DSC_0574.JPG

Pomimo, że dzisiejsza jazda miała być tylko odreagowaniem ciężkiego dnia, nie zakładałem sobie, żadnych celów, ani nie miałem w głowie bicie własnych rekordów na segmentach STRAVY, kilka ulubionych świadomie nawet odpuściłem, tylko w przypadku segmentu "rue de la Reine" postanowiłem powalczyć o rekord i to się udało, poprawiłem poprzedni wynik o 6 sekundy, ale do KOMa wciąż daleko.

DSC_0577.JPG

My 2019 stats: total distance 4429,71 km (+ 45,00 km)

SportDistanceDifference
Walking1816,36 km(+ 4,75 km)
Cycling2059,67 km(+ 40,25 km)
Running502,00 km
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

screenshotconnect.garmin.com2019.08.29210254.jpg

screenshotconnect.garmin.com2019.08.29210342.jpg

***

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
63401,783
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!

Link do postu "Actifit dla Bystrzaków" w którym opisuję krok po kroku jak zacząć aktywne życie z aplikacją @actifit, polecam lekturę zainteresowanym.

Polecam korzystanie z Discorda społeczności Actifit https://discord.gg/BFk3NV, gdzie codziennie w nieregularnych porach organizowane są konkursy, które polegają na poświadczeniu zakupu w czasie trwania konkursu (zwykle około 20 min) 100 tokenów AFIT oraz posiadania co najmniej 1 AFITX, gdy spełni się te dwa warunki, pod postem o konkursie umieszcza się screeny poświadczające i link do ostatniego swojego postu z aplikacji Actifit. Jeżeli warunki zostały spełnione to post ten zostanie 'podbity' 100% głosu z konta actifit.reward, wartość głosu to około 0,30$, więc warto się schylić i podnieść :) A co zrobić z kupionymi tokenami AFIT? Ja natychmiast odsprzedaję te tokeny, czasami jeszcze w czasie trwania konkursu, po zrobieniu screenów z zakupu, w tym czasie zdarza się, że cena idzie w górę, więc można jeszcze na tym zyskać.20373
Cycling, Daily Activity, House Chores, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!tipuvote 3 hide

Dzięki 😘

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 79.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 20373 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 0.86% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial