LifeStyle - Nowe plemię na Steem Blockchain

in steemleo •  last year  (edited)Powstała nowa strona spośród wielu która będzie walczyła o przyciągnięcie nowych uczestników. Jak każda tego typu strona posiada swój tag #lifestyle i tokeny, które można dodatkowo zarobić i je zamienić na Steem.

Ciekawe natomiast jest sam pomysł i skupienie o tematyce, którą ciężko dopasować do niektórych osób. Część stron jest wskazana na porażkę, ale niektóre mają potencjał i pomysły wraz z planem rozwoju a szczególności walkę o uczestników.

Strona zaczęła działać od kilkunastu godzin a ich moto „Żyj i dziel się swoim najlepszym życiem”

Tag #lifestyle jest kierowany dla osób i postów jak: Blogi spożywcze, Podróżnicze, Fotografia, Piwo, Wino, Pieczenie na rożnie itd. tematyka skupiająca się na codziennych chwilach życia. https://one-life.io:

Cały temat i opis jest przedstawiony pod tym postem. Link

Moim zdaniem nowe plemię ma ogromny potencjał o zdobycie rzeszę uczestników nie powinno być problemu. Same tokeny mają również potencjał w cenie i dla inwestorów jest to znakomita okazja.

ArenaToken
Foto: one.life

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Próbuję ostatnio rozeznać się w tych plemionach, ale prawda taka, że to chyba tylko takie dopełnienie steem.
BTW czy steempeak.com ma jakąś integrację z np. Palnet? Bo mi to tak pod tym adresem wygląda
https://steempeak.com/tribes

BTW 2 was też co chwila wylogowywuje z steempeak?

  ·  last year (edited)

Większość ludzi jak tylko zarobi, to wypłaca i zamienia na steem. To jest błąd! Część tokenów powinna być wkładana moc danego tokena. Część powinna być przeznaczona na bota, który zamienia tokeny jako steem pod postem. Tokeny przeznaczone na bota część jest spalana na koncie null a reszta dzielona na delegatów.

Co do steempeak to nie korzystam. Przedstawione tokeny według mnie najbardziej wartościowe to ENG, PALcoin, Steemleo, Lifestyle to moim zdaniem górna półka. Reszta według tematu i wartości do samego steema. Do trzech wspomnianych tokenów dojdzie jeszcze jeden Projekt Steemleo LABS coś w rodzaju inkubatora. Lifestyle to projekt Steemleo:)

Cena na rynku w tym momencie nie ma znaczenia, bo zyski są przez wykorzystywanie tokenów większe i to widać gołym okiem poprawę u innych. Spadek ma również plusy takie, że hieny się wycofują. Najważniejsze żeby cna była stabilna i nie pompowana, a czy to 0,10$ czy 0,20$ nieistotne. Tokeny dają Moc :)

Dzięki za odpowiedź!
Mam jeszcze pytanie, czy głosując poprzez palnet głosuje równocześnie wykorzystując steem i PAL czy jak?

To Ci powinno wyjaśnić :)
Komentarz

Część powinna być przeznaczona na bota, który zamienia tokeny jako steem pod postem

Który bot to robi?

  ·  last year (edited)

Chodzi o to, że tokeny przeznaczane na bota są przeznaczane na spalanie na konto null. I w przypadku 2 jak sportsvoter i leo.voter to robią, bo widzę sam i są sprawdzani przez innych wedle opisanych raportów. Boty te można zakupić tylko wyłącznie za token danego plemienia.Podbicie bota jest widoczne w zarobkach steem Na dzień dzisiejszy są to:

Jeśli chodzi o zwykłe boty bot jak Twój ma jak na razie najlepszą ofertę z taką ilością tokenów :)

  ·  last year (edited)

Nawet HF21nic nie zmieni nawet jak zarobki będą zmniejszone a podniesiona kuratorka. Dlaczego? Bo jak zaczną więcej zabierać to się skupią bardziej na tokenach niż steem. W tym przypadku przejdą na bezpośrednią zamianę Token vs Steem albo Token vs BTCP, LTCP z możliwością wypłaty na giełdę:)

Congratulations @arenatoken! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got more than 10 replies. Your next target is to reach 50 replies.
You published your First Post
You received more than 10 upvotes. Your next target is to reach 50 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!